Дата: від до Скинути

Сьогодні відбулася робоча зустріч представників адміністрації Циркунівської громади з представниками Міжнародної Організації з Міграції (IOM Ukraine)

16:09 20.02.2024

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє країни та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

12:00 20.02.2024