Дата: від до Скинути

Відбувся заключний тренінг для педагогічних працівників закладів освіти Циркунівської громади в межах програми «Благополуччя педагогів України».

23:28 26.02.2024

Благодійним фондом «Янголи спасіння» надано допомогу від Агенства ООН у справах біженців (UNHCR) у вигляді будівельних матеріалів для мешканців Циркунівської громади.

23:28 26.02.2024

Психологічне насильство

Психологічне насильство — це поведінка, метою якої є заподіяння емоційної чи психологічної шкоди. Вона може не завдавати болю вашому тілу, проте може бути травматичною. Поодинокі обрАзи не можна вважати емоційним насильством, але якщо така поведінка стає систематичною, породжує в іншої людини страх, тривогу та порушує благополуччя — тоді це є проявом насильства. Жертвою жорстокого ставлення можна стати в різних взаємовідносинах, у тому числі, у міжособистісних стосунках із батьками, романтичних чи професійних стосунках.

23:26 26.02.2024

За результатами досліджень проб води з каптажів природних джерел

За результатами досліджень проб води з каптажів природних джерел, розташованих поблизу Петренківського водоймища та по вул. Печенізькій, 1-А (біля моста по проспекту Льва Ландау), та свердловин, на території приватних домоволодінь, які потрапили в зону аварійного забруднення нафтопродуктами, повідомляємо, що наразі вміст нафтопродуктів у воді не перевищує гігієнічний норматив.

23:25 26.02.2024

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ. ПРАВИЛА ТА ЗАСТОРОГИ

Серед причин ДТП, ВООЗ називає: відмову від ременів безпеки, дитячих автокрісел, вживання алкоголю та інших наркотичних речовин. Також причиною смертей через аварії є несвоєчасне та неякісне надання домедичної допомоги.

13:31 26.02.2024

Шановні жителі громади!

На даний час до Циркунівської СВА та на телефони урядової гарячої лінії надходить велика кількість дзвінків щодо заяв які подані до застосунку ДІЯ та розгляд яких призупинений згідно рішення комісії.

12:00 26.02.2024