Молодіжна Рада

Сьогодні, коли наша громада стоїть на порозі нових можливостей, ми маємо унікальний шанс відродити її краще, ніж будь-коли.

Тому виникла ідея створення Молодіжної ради в Циркунівській ОТГ. Наша місія полягає в тому, щоб залучати молодь до розвитку молодіжної політики, визнаючи їхню роль як рушіїв ідей та надаючи можливості реалізувати свій повний потенціал.

Молодь - це не лише майбутне громади, а й невичерпне джерело креативності, енергії та інновацій.

Ми прагнемо змінити світ навколо себе, вносячи свіжі ідеї, які перетворюють повсякденне життя на щось незабутнє.
Одним із ключових елементів нашої молодіжної політики має бути створення механізмів сприяння участі молоді у прийнятті рішень. Розробка спеціальних програм, навчання та наставництва допоможуть молодим людям зрозуміти, що їхні ідеї та думки мають значення та мають великий потенціал для покращення Циркунівської громади.

Завдяки цьому разом ми зможемо побудувати спільну платформу

Положення МР

14:43 21.11.2023