100 років Почесному громадянину села Циркуни Івану Івановичу Сушко!

25 листопада 2021 року в Циркунівській громаді велика подія! Свій 100 — річний ювілей святкує мешканець та Почесний громадянин села Циркуни, ветеран Великої Вітчизняної війни, а тепер, ще ї єдиний довгожитель громади Сушко Іван Іванович! Його життя — тернистий шлях. Очі цієї людини бачили сотні битв, руки робили тисячі пострілів, а ноги пройшли тисячі кілометрів від Харкова до Берліну...

12:05 25.11.2021

До уваги жителів громади!

Знову не відбулось, уже втретє, пленарне засідання XIV сесії  VIII скликання. Окрім вкрай важливих для розвитку громади питань, залишаються нерозглянутими 358 питань , що стосуються земель жителів громади. Але, народні обранці від блоку Світличної та двоє безпартійних депутатів продовжують блокувати роботу ради, бо їм потрібен не тільки “свій” секретар, а тепер іще й ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ. До чого ж тут людські питання, питання будівництва дитячого садочка, спортивного майданчику, що їм до того, що вже відбулися відкриті торги, що є терміни, визначені законом на прийняття субвенцій, на подачу документів? Значно важливішим на фоні цього всього є виконком. Звичайно!  Та повернемось трохи в історію, а історія така:

19:55 09.11.2021

Обережно сибірка!

Сибірка: що потрібно знати про небезпечне інфекційне захворювання

08:43 01.11.2021