Шановні мешканці Циркунівської громади!

На виконання доручення т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України від 08.02.2024 року за № 173 «Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», інформуємо вас про проведення в Україні, у зимово-весняний період 2024 року, операції «Первоцвіт».

16:56 22.02.2024

Підготовка операторів бойового розрахунку БПЛА займає не менше 3-х місяців і включає: загальну військову та спеціалізовану підготовку і «стажування» у складі досвідченого розрахунку.

22:41 21.02.2024

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Ця дата встановлена ХXХ сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО у листопаді 1999 року. Відзначення цього свята було запроваджене з метою захисту мовної й культурної багатоманітності та на згадку про трагічні події, які сталися в Бангладеші 21 лютого 1952 року. Тоді пакистанська влада жорстоко придушила студентів-мітингувальників, які висловлювали свій протест проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови.

12:52 21.02.2024