Відкриття КУ " Центр надання соціальних послуг" Циркунівської сільської ради

Циркунівська об'єднана територіальна громада не стоїть на місці у своєму розвитку і черговим здобутком стало створення Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Циркунівської сільської ради.

14:57 31.05.2021

Бесіда на тему "Торгівля людьми, булінг, правила поведінки на воді та правила дорожнього руху" з учнями 8-10 класів напередодні літніх канікул!

27 травня 2021 року о 10 годині ранку в Русько-Тишківському ліцеї Циркунівської сільської ради відбулася зустріч учнів 8-10 класів з  представниками Служби у справах дітей і сім'ї,  Комунальної установи “Центру надання соціальних послуг” із залученням дільничного поліцейського громади.

10:59 28.05.2021

Вічна пам’ять Говоруну Володимиру Федоровичу

14.04.2021 р. на 81 році життя , відійшов у вічність Почесний громадянин с. Циркуни, член Виконкому Циркунівської ОТГ,  поважний усіма односельцями мешканець нашого села Говорун Володимир Федорович. Важко переоцінити справи, якими Володимир Федорович здобув таку велику повагу людей. Чуйна, вічлива, компетентна Людина. Людина з Великої літери. Циркунівська сільська рада, Виконком Циркунівської ОТГ, висловлюють співчуття рідним та близьким покійного. Вічна пам’ять Володимиру Федоровичу.

13:35 16.04.2021