Дата: від до Скинути

До наближення другої річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України

на сторінках соціальних мереж та у пабліках месенджерів розповсюджується інформація про інтенсивний наступ росіян на Харківщину. Ворог поширює ІПСО щодо наступу з різних напрямів.

18:58 23.02.2024

Щодня ми цілеспрямовано працюємо, проводимо наради та активно приймаємо участь у різноманітних заходах з метою забезпечення безпеки та підвищення ефективності нашої роботи на благо Циркунівської громади.

21:02 22.02.2024

Street Workout для дітей!

Дякуємо вихователю Evgeny Borodin та партнерам: Го Звичайні Люди, Анна Вовк, Mission For Ukraine Foundation, Марку Крейновічу, Діллону Карроллу, Циркунівській СВА.

20:56 22.02.2024

Російські військові, які блокували дорогу, сказали роздягнутися і повели до групи арештованих українських військових, які стояли в полі, сказав, що застрелять їх.

16:59 22.02.2024

Дякуємо Філії Асоціації “Medicos del Mundo” в Україні за чергову допомогу у вигляді допоміжних медичних засобів для представників найбільш вразливої категорії населення Циркунівської ТГ, якими опікується КУ "Центр надання соціальних послуг" ЦСР.

16:57 22.02.2024

Дорогі односельці!

Наш випускник Русько-Тишківського ліцею Данило, старший бойовий медик першої штурмової роти потребує допомоги.

16:56 22.02.2024