Тренінг

17-18 квітня 2019 року спеціалісти служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Циркунівської сільської ради начальник служби у справах дітей Л. Надточій, фахівець із соціальної роботи Г. Внукова прийняли участь в тренінзі з пошуку та відбору кандидатів у патронатні вихователі в ОТГ, що проводився Харківським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Спеціалісти мали можливість набути практичні навички в організації та проведенні інформаційно-рекламних кампаній з пошуку кандидатів у патронатні вихователі, що є важливим в наданні соціальних послуг населенню Циркунівської громади.

16:17 22.04.2019

Треба знати

Безпечне використання пестицидів та агрохімікатів в

08:41 29.11.2018

«Я МАЮ ПРАВО!»

1. Випуск 1 Телепрограма «Я МАЮ ПРАВО!» Тема Аліменти

11:01 19.11.2018

УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ!!!

Циркунівська ОТГ розпочала прийом заявок на участь у художній виставці картин (мальованих, вишитих та інш.), вишитих рушників, робіт з бісеру.

14:37 26.10.2018