Допомога для осіб з інвалідністю та ВПО
Особи з інвалідністю 1 та 2 групи, а також внутрішньо переміщені особи, які опинилися в надскладних життєвих обставинах, щодня стикаються з викликами, що потребують не лише моральної, а й матеріальної підтримки. Особливо важливо, щоб у такі моменти вони відчували, що не залишилися наодинці зі своїми проблемами.
Саме тому ми щиро вдячні Благодійному фонду «Мирне небо» за надані гігієнічні набори, які стануть суттєвою допомогою для тих, хто цього найбільше потребує. Ці прості, але такі необхідні речі допоможуть людям дотримуватися гігієни, зберегти здоров’я та відчути турботу про себе навіть у найважчі часи.
Підтримка таких категорій населення — це не просто допомога, а прояв людяності, небайдужості та солідарності. Ми цінуємо кожен внесок і кожен добрий вчинок, спрямований на полегшення життя тих, кому сьогодні найважче.
Дякуємо всім, хто долучається до важливої справи допомоги! Разом ми здатні створити більше можливостей для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.
Нехай добро, яким ви ділитеся, повертається до вас сторицею!