Циркунівська громада
Харківська область, Харківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До уваги громадян!

Дата: 14.03.2025 11:14
Кількість переглядів: 82

 

Фото без опису

Мережею шириться неправдива інформація про нібито необхідність термінового оформлення дітям статусу «дитини війни» задля отримання допомоги.

Мінсоцполітики повідомляє: дану інформацію розповсюджують шахраї з метою отримати доступ до ваших особистих даних. Тож не переходьте за такими посиланнями та не поширюйте інформацію з неофіційних джерел!

Водночас зазначаємо: порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затверджено Постановою КМУ від 5 квітня 2017 року # 268 (зі змінами).

Заява про надання дитині такого статусу і пакет документів подається до служби у справах дітей. Необхідні конкретній дитині послуги визначаються індивідуально після оцінки її потреб.

Тож, якщо ви бачите пропозицію подати заявку за посиланням в інтернеті, НЕ переходьте, адже це — шахраї.

✅ Довіряйте тільки офіційній інформації!

▪️ Сайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/

▪️ Facebook https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua

▪️ Viber http://bit.ly/3XOxFAl


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано