Дитяча лікарня «Охматдит» у Києві пошкоджена російським ударом, під завалами люди, точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Дата: 08.07.2024 13:08

Дитяча лікарня «Охматдит» у Києві. Одна з найважливіших не лише в Україні, а й у Європі виключно ДИТЯЧА лікарня. «Охматдит» врятував та повернув здоровʼя тисячам дітей.

Зараз лікарня пошкоджена російським ударом, під завалами люди, точна кількість поранених і загиблих наразі невідома. Зараз усі допомагають розбирати завали: лікарі, звичайні люди.

Росія не може не знати, куди летять її ракети, і повинна сповна відповісти за всі свої злочини: проти людей, проти дітей, проти людяності загалом. Дуже важливо, щоб світ зараз не мовчав про це і щоб кожен бачив, що таке Росія, що вона робить.

——

Okhmatdyt Children's Hospital in Kyiv. One of the most important CHILDREN’S hospitals not only in Ukraine, but also in Europe. Okhmatdyt has been saving and restoring the health of thousands of children.

Now that the hospital has been damaged by a Russian strike, there are people under the rubble, and the exact number of casualties is still unknown. Right now, everyone is helping to clear the rubble – doctors and ordinary people.

Russia cannot claim ignorance of where its missiles are flying and must be held fully accountable for all its crimes. Against people, against children, against humanity in general. It is very important that the world does not remain silent about this now, and that everyone sees what Russia is and what it is doing.

Джерело: Володимир Зеленський