Дата: 25.06.2024 13:16

БО БФ «Майбутнє будуємо разом» надасть гуманітарну допомогу у вигляді стандартного гігієнічного набору для домогосподарств в межах проєкту «Гуманітарна безпека прифронтових громад Харківщини». Проєкт реалізується в межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Здійснення видачі гуманітарної допомоги заплановано у Циркунівській громаді, Харківського району в кількості 1032 стандартних гігієнічних наборів для домогосподарств.

Період формування списків отримувачів допомоги (один набір на родину, яка підпадає під критерії відбору): 25.06.2024 – 28.06.2024 р.

Критерії відбору бенефіціарів для отримання гуманітарної допомоги:

- сім’ї, в яких є особи з інвалідністю 1-3 групи, але ті, що не потребують постійного догляду та не реєструвалися на отримання набору для людей з інвалідністю;

- сім’ї з дітьми та/або люди віком 60+;

- сім’ї, майно яких зруйноване більше ніж на 50%;

- мають обов’язково фактично проживати у Циркунівській громаді Харківського району.

Перелік документів, які повинні мати при собі отримувачі гуманітарної допомоги:

✓ паспорт громадянина України;

✓ ідентифікаційний код (РНОКПП);

✓ посвідчення, що підтверджує статус особи з інвалідністю або довідка від сімейного лікаря;

✓ свідоцтво про народження дитини/дітей;

✓ пенсійне посвідчення;

✓ заключення комісії про пошкодження майна

Допомогу може отримати член сім’ї або довірена особа за умови наявності оригіналів підтверджуючих документів отримувача допомоги та оригіналів паспорту, що засвідчують особу довіреної особи у разі, якщо допомогу отримує довірена особа.

Для отримання допомоги необхідно попередньо зареєструватися в приміщенні Циркунівської селищної ради, яка буде проводитися з 9 год. по 14 год. протягом 24, 26 та 27 червня 2024 року або за формою https://forms.gle/o7yCwvpSFgqDNK536

Для реєстрації отримувач допомоги або довірена особа повинна володіти наступною інформацією: ПІБ отримувача, дата народження, ідентифікаційний номер, контактний телефон, кількість проживаючих в домогосподарстві – їх стать та вік, підтвердження категорії вразливості.

Допомога буде видаватися в період з 03 липня по 10 липня 2024р. Допомогу зможуть отримати люди, які пройшли реєстрацію та при отриманні набору зможуть документально підтвердити відповідність зазначеним вище критеріям відбору бенефіціарів.

Про час, дату та місце отримання ми будемо повідомляти людей, що зареєструвалися додатково в телефонному режимі.

Склад стандартного гігієнічного набору для домогосподарства:

1. Засіб для миття посуду 500 г *3 шт

2. Засіб для прання 1 літр*3 шт

3. Шампунь 400 г *2шт

4. Порошок для чищення 500 г *2 шт

5. Мило господарче 125 г *3шт

6. Мило туалетне 100 г *4шт

7. Зубна щітка 3 шт

8. Зубна паста 50г 2 шт

9. Туалетний папір 8 рулонів

10. Губки для миття 5 шт

11. Пакет для сміття1 упаковка (35 літрів)

12. Вологі серветки 1 упаковка (120 штук в упаковці)

13. Жіночі гігієнічні прокладки 1 упаковка (10 штук в упаковці)

14. Станки для гоління 1 упаковка (3 штуки в упаковці)

15. Пакет білий без маркування 1 шт

Телефон гарячої лінії 066 863 0101

У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ОРИГІНАЛІВ ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ В ОТРИМАННІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ, НА ЖАЛЬ БУДЕ ВІДМОВЛЕНО!