Притулок для тих, хто потребує допомоги в Харкові

Дата: 13.05.2024 19:32

Притулок – це хостел для тих, хто потребує допомоги. За адресою функціонує дитячий освітній центр, де дітки можуть займатись безкоштовно. Команда фонду допомагає у професійному навчанні дорослих і подальшому працевлаштуванні. Волонтери забезпечують гарні побутові умови, харчування, надають предмети першої необхідності, одяг. Також є можливість отримати: психологічну підтримку, медичний супровід, юридичну допомогу. Фонд надає прихисток:

1 містянам Харкова, які залишилися без домівок, внаслідок ракетного терору

2 соціально незахищених групам населення, таким як ВПО з окупованих, деокупованих територій та прикордоння на Харківщині

*По всім питанням звертайтеся за адресою: м. Харків, вул. Громадянська, 17 або за телефонами кол центру: 0674747171, 0956587171, 0633035505*