«Привіт! Позич, будь ласка, гроші», — таке повідомлення ви можете отримати від друга у месенджері. Не поспішайте переказувати гроші — шахраї могли зламати його обліковий запис.

Дата: 08.05.2024 09:42

➡️Переконайтесь, що це він. Поставте кілька питань для уточнення або зателефонуйте.

Це одна з найбільш поширених схем, яку використовують шахраї. Так, нещодавно на Хмельниччині до поліції звернувся чоловік. В одному з месенджерів йому написала знайома та попросила в борг. Потерпілий переказав гроші на вказаний банківський рахунок, після чого вона попросила ще. Пояснила, що цього замало, благала про допомогу та обіцяла все повернути. Загалом чоловік переказав їй 29 000 гривень. І тільки потім дізнався, що акаунт знайомої зламали.

🙏🏻 Будьте обачними та не дайте себе ошукати.