Циркунівська громада
Харківська область, Харківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Кіберполіція нагадує: не поширюйте в мережі фото та відео з роботою ППО та розташуванням сил безпеки та оборони України!

Дата: 08.05.2024 09:02
Кількість переглядів: 136

Кіберполіція нагадує: не поширюйте в мережі фото та відео з роботою ППО та розташуванням сил безпеки та оборони України!

Фото без опису Фото без опису

⛔️ Також не розповсюджуйте геолокацію чи інші дані про розташування позицій протиповітряної оборони та інших військових обʼєктів.

❌ Не висловлюйте припущень про зброю, яка використовувалася (кількість та вид техніки, кількість пусків ракет тощо), адже на основі такого публічного аналізу ворог може дізнатися про позиції наших захисників.

🔖 За оприлюднення такої інформації, якщо вона не публікувалася у відкритому доступі Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine, Міністерство оборони України або іншими уповноваженими державними органами передбачено до 12 років позбавлення волі залежно від наслідків (ст. 114-2 Кримінального кодексу України).

❗️ Під час повітряної тривоги перебувайте в безпечному місці ❗️

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано