Шановні мешканці громади!

Дата: 06.05.2024 12:08

Відділ обслуговування громадян №18 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області з метою інформування населення повідомляє наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 837 від 08.08.2023) передбачено, зокрема, що для осіб, які були взяті на облік як внутрішньо переміщені особи до 24.02.2022 та які одержують пенсію через поточний рахунок в установах акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” (далі - АТ “Ощадбанкˮ), виплата пенсії після 31.03.2024 продовжується у разі проходження ними фізичної ідентифікації.

Способами фізичної ідентифікації є:

1) особисте звернення до територіальних органів Пенсійного фонду України;

2) авторизація в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису “Дія.Підпис” (“Дія ID”), створеного за допомогою мобільного додатка Єдиного державного вебпорталуелектронних послуг;

3) ідентифікація особи за допомогою відеоконференцзв’язку, проведеного територіальними органами Пенсійного фонду України із дотриманням законодавства у сфері електронних довірчих послуг;

4) ідентифікація одержувачів пенсій в установах АТ “Ощадбанкˮ;

5) посвідчення в установленому порядку за зверненням одержувача, який тимчасово проживає за кордоном, відповідною закордонною дипломатичною установою України факту, що фізична особа є живою, шляхом видачі відповідного документа;

6) одержання Пенсійним фондом України інформації про зміну місця

проживання внутрішньо переміщеної особи протягом останніх шести місяців шляхом інформаційного обміну між Пенсійним фондом України та державним підприємством “Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики”.