Сьогодні проведено вакцинацію тварин проти сказу на території нашої громади. Ця ініціатива стала можливою завдяки зусиллям та підтримці наших партнерів.

Дата: 13.04.2024 07:39

Возможно, это изображение 5 человек и текст «UИPKyHИ blKи B ICTI cbKи O388= 6»

🔹 Nature Watch Foundation виступила спонсором цієї важливої ініціативи, допомагаючи забезпечити безпеку наших чотирилапих друзів.

Возможно, это изображение 4 человека и текст

🔹 Ветеринарний модуль для проведення вакцинації надала Veterinary Foundation Poland у рамках проєкту «Безпечна країна», реалізованого організацією UPAW.

Возможно, это изображение 3 человека, больница и текст

🔹 Організаційну підтримку забезпечила ГО «Зоозахистне обʼєднання разом» під керівництвом Олени Кравченко.

Возможно, это изображение 5 человек и текст

Ми вдячні всім, хто долучився до цієї акції, та всім господарям за відповідальне ставлення до здоров'я своїх улюбленців.

#ЦиркунівськаГромада #ВакцинаціяТварин #БезпечнаКраїна #Зоозахист #СпільнотаДіє #ЗдоровʼяТварин #NatureWatchFoundation #VeterinaryFoundationPoland #UPAW