Важлива інформація для мешканців громади .

Дата: 10.04.2024 20:10

Возможно, это изображение текст «ΑГРЕСИЯ: яК ЯК ПЕРежити КРИЗУ ΤΑ ЗБЕРЕГТИ СПОкий допомогти? 1. Зведйть до MİHİMYMy кίльйсть людей навколо (за можливост) 2. Дайте людинй можливсть випустити емоцй. 3. Дайте роботу. Пов язану 3 високим физичним навантаженням. Демонструйте доброзичливсть. 5. Намагайтеся розрядити ситуацлю смишними CMi коментарями або дίями. ПАНИЧНА ATAKA: ЯК дОПомогти? 1. Попрос Ть людину сити, опустити голову та впертися ногами в пидлогу. 2 Попросίть зосередитися на диханні пов.льно. дихати 3 Перевдить увагу Попросить людину розповисти про те, що вона бачить чуε»

Возможно, это изображение текст «ДЕРКАВНАСЛУЖБАУКРΑНИ нихСИТУАЦЙ ДИΪУ y PA3I ЗНИКНЕННЯ УКРАΪНСЬКОГО ЕФИРНΟΓΟ МОВЛЕННя: УКРАЙНСЬКИ ТЕЛЕКАНАЛИ РОЗКОДОВАН НА СУПУтнИкУ ЩОБ ПЕРЕГЛЯДАТИ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ПОТРИБЕН СУПУТНИКОВИЙ РЕСИВЕР ΤΑ СУПУТНИКОВА AHTEHA БЛЬШЕСТЬ УКРАЙНСЬКИХ КАНАЛИВ МАЮТЬ ВЛАСНИ КАНАЛНА НА якщО ШВИДКиСТЬ IHTEPHETY НЕВИСоКА, ОБЕРТЬ в НАЛАШТУВАННЯХ ВИДЕО НИЖчУ РОЗДИЛЬНУ ЗДАТНСТЬ (ЯКИСТЬ 360 PX АБО 480 PX) НА ПЛАТФОРМАХ: OUTUBE SWEET OMEGA ДОСТУП ДО УКРАЙНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТЕПЕР ТЕЖ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗНАИДТЬ БАЖАНИИ КАНАЛ в ЗАСТОСУНКУ АБО НА ВЕБСТОРИНЦ! УЛЮБЛЕНОй ПЛАТФОРМИ KPIM того, сЛУХАЙТЕ УКРАЙНСЬКЕ РАДЮОМОВЛЕННЯ в ΙНТЕРНЕТ-РΑДΙΟ: WWW.RADIOPLAYER.UA»

Возможно, это изображение текст «як дяти ПРИ ОБСТРИЛАХ жИТлових БУДИНКОВ? ПРАВИЛА ПОРЯТУНКУ: ЧЕКАЙТЕ, ПЕРЕРИВЧАСТА СИРЕНА ХВИЛИНПСЛ повдомлятЬ БЕЗПЕРЕРВНА СирЕНА (ТРЕБА НЕГАЙНО ЙТИВ УКРИТТЯ) 3AS свил, ГАЗ, воДу ЯКЩОе E ВИД'ЕДНАТИ ГАЗОВИИ БАЛОН, СПУСТИТИ ТИСК ПОКЛАСТИ в БЕЗПЕЧНЕ МСЦЕ ПЕРШИЙ, ДРУГИЙ ΤРЕТИЙ ПОВЕРХИ (3ARPO3A ПОТРАПЛЯННЯКУЛЬ ОБСТРИЛАХ), ОСТАННИЙ ПОВЕРХ ЛОВΙТРЯНИЙ ТРИВОЗИ) ПИДВАЛ (ε ЙМОВРНЕСТЬ опинитись ПИД ЗАВАЛАМИ) ВАННА КΙНΑΤΑ, ЯкщО НИЙ HEMAE ГАЗОВОГО КОТЛААБО ΠРΟСТИР ЗА ДВОМА ГЛУХИМИ СТИНКАМИ що БРАТИ 3 СобоЮ в УКРИТТЯ: ВОДУ 3ЛИТРИ ВОДУ(ЗЛИТРИ HA ОСОБУ) СУХУ ТЖУ УЩОНаЙМенШе НА2ДОБИ ТЕЛЕФоН ПАВЕРБЕНКОМ ЛИХТАРИК свисток ВИСТОКДЛЯПОДАЧИ дЛЯ ПОДАЧИ СИГНАЛИВ»