Від наших партнерів БО «SIRIUS» і Олександра Жиленкова отримали допомогу жителі села Циркуни.

Дата: 31.01.2024 13:45

Возможно, это изображение 9 человек и текст

Родини з дітьми до 5-ти років отримали обігрівачі-конвектори.

Возможно, это изображение 8 человек, обслуживающее транспортное средство и текст

Газові балони з газовими горілками отримали особи з інвалідністю.

Возможно, это изображение 5 человек, автомобиль и текст

За сприятливих умов видача буде продовжена і для інших населених пунктів нашої громади.

SIRIUS