27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту!

Дата: 27.01.2024 11:27

Возможно, это изображение текст «мжно мжнародний день пам'я ятi̇ жертв голокосту 27 счня»

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту!

Сьогодні Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни.

У час німецької окупації в роки Другої світової війни територія України стала одним з осередків численних переслідувань за расовою, етнічною, національною приналежністю та масових страт єврейського населення. Так, за статистикою, серед 6 мільйонів загиблих євреїв від нацистської політики терору понад 1,5 мільйони були нашими співгромадянами.

Цей день покликаний щорічно нагадувати про цю всесвітню трагедію. В Україні цього дня також згадують загиблих в урочищі Бабин Яр, яке було місцем масових розстрілів.

У День скорботи та пам’яті схиляємо голови перед тими, чиї житті забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям.

Світла пам’ять усім загиблим