ФК "Циркуни" успішно розпочали Зимовий чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 07.01.2024 15:53

Возможно, это изображение 9 человек, люди играют в футбол, люди играют в футбол и текстФК "Циркуни" успішно розпочали Зимовий чемпіонат Харківського району з футболу та здобули перемогу 2-1 над діючим "срібним" призером змагань - МСК (Харків). Команда суперника представляє Харківську міську раду на чолі з екс-гравцем харківського Металіста Сергієм Валяєвим.

Возможно, это изображение 7 человек, люди играют в футбол, люди играют в футбол и текст