Шановні мешканці Циркунівської громади.
На жаль, у інтернет-опитуванні щодо перейменовування вулиць та провулків на території Циркунівської громади, яке було запущене 26.12.2023 року, взяла участь незначна кількість учасників.
Зокрема загальна кількість осіб, що прийняли участь у опитуванні, становила 42 особи, з яких 13 осіб, не надали інформації, яка б надала можливість ідентифікувати їх як зареєстрованих мешканців Циркунівської громади.
Таким чином, у інтернет-опитуванні взяли участь 19 зареєстрованих мешканців Циркунівської громади, що становить менш ніж 1% (0,29%) від загальної кількості мешканців, зареєстрованих у громаді.
За таких обставин, результати інтернет опитування не можуть бути враховані Циркунівською сільською військовою адміністрацією.
*відсоток розрахований відповідно до загальної к-ті зареєстрованих осіб в громаді, що мають право голосу станом на 05.01.2024р. та округлений до цілих.