Дорога наша, Анна Вовк, ми щиро вдячні тобі за постійну допомогу Циркунівській громаді, увагу та безцінний час.

Дата: 02.12.2023 20:37

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Сьогодні завдяки наданій Анною плівкою, наш храм тепер не лише зберігає більш естетичний вигляд, але й отримав ефективний захист від негоди та зовнішніх факторів.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Також велике спасибі нашим односельцям за сумлінно виконану роботу.

На зображенні може бути: текст

Дякуємо за підтримку Ані, хлопцям та Го Звичайні Люди💙💛