«Аптека 9-1-1» в Циркунах народилася вдруге

Дата: 07.11.2023 18:14

Возможно, это изображение текст «9-1-1 аптека вони працюють для вас аптека 9-1- в циркунах»📗 «Аптека 9-1-1» в Циркунах народилася вдруге

😞 Вперше в Циркунах на Харківщині «Аптеку 9-1-1» відкрили 31 січня 2021 року. А 24 лютого вона зачинилася – в село зайшли російські війська.

📰 Обстрілами зруйновані дороги, чимало будівель перетворилися на обвуглені руїни. Влучив снаряд і в дах «Аптеки 9-1-1». Це відкрило шлях до аптеки ласим до чужого

добра окупантам. «Не залишилося нічого. А меблі, недоламані мародерами, «добили» сніг і дощ, – розповідає завідувачка Зорина Близнюк. – Питання відновлення аптеки почали розглядати лише після 11 вересня, бо до того в Циркунах тривали обстріли. Почався ремонт – він, з огляду на руйнування, був серйозним. Потрібно було не лише відновити дах і стіни, а й наново облаштувати приміщення. Потім завезли меблі, невдовзі й ліки. Ми відкрилися 29 листопада. Електрики в селі не було до лютого, нас рятував генератор в аптеці.

💪 Спочатку я працювала вдвох з адміністратором по товару, а місяць тому повернулася моя колега. Стало легше, бо людей багато. Приїздять і з навколишніх сіл за ліками. Тому ми працюємо».