Дата: 06.11.2023 22:46

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Возможно, это изображение 13 человек и текст

Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу «Варто: Єднання».

Старт прийому заявок – 1 листопада 2023 року;

Останній день прийому заявок – 16 листопада 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проєктів: мінімальна запитувана сума на проєкт – 800 000 грн. Максимальна запитувана сума на проєкт – 2 500 000 грн.

Увага! Проєкт, що претендує на участь у конкурсі, має обов’язково відповідати мінімум одному із зазначених пріоритетів.

З більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням

Подати заявку на участь в програмі можна за посиланням:

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту:uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua

У темі листа обов'язково вказуйте: “Варто: Єднання”, або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72. Додаток: Афіша конкурсної програми ''Варто: Єднання'' у форматі PNG.