ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ЛЮДИНИ ТЕПЛОВІ ПАСТКИ ВІД РАКЕТ?

Дата: 19.10.2023 11:15

• З метою протидії системам ППО у деяких ракетах використовуються теплові пастки

• Такі «обманки» начинені не тільки електронікою, що видає радіосигнали, а й джерелом тепла

• При знищенні ракети засобами ППО частина теплових пасток може висипатися на землю

• Незважаючи на відсутність у них вибухонебезпечної речовини, вони також небезпечні для людей

• При активації теплова пастка виділяє досить велику кількість тепла, що може призвести до отримання людиною опіків або виникнення пожежі

• До теплових пасток необхідно ставитися як до вибухонебезпечного предмета

• У разі виявлення не підходити до знахідки, не переміщати та попередити оточуючих про небезпеку

• Повідомити за номером 101 фахівців та по можливості дочекатися їхнього приїзду

Підписуйтесь на BezMin.info та діліться зі знайомими сторінкою. Ми розповідаємо про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки у разі їх виявлення

Возможно, это изображение текст «XXXF чим небезпечн для людини теплов пастки вịд PAKET? 3 метою протидий системам ппо/про деяких ракетах використовуються теплов пастки Taki "<обманки> начинен не тльки електронкою, що видае радосигнали, й джерелом тепла x при знищенни ракети засобами пπо/про частина теплових пасток може висипатися на землю незважаючи на вдсутнсть них вибухонебезпечной речовини, вони також небезпечни для людей проводьте 3 детьми роз'ясувальн бесди 3 правил поведнки при знаходженн небезпечних предметi̇в FSD»

👉 Бажаєте більше дізнатись про вибухонебезпечні предмети - дивиться лінки на корисні матеріали у першому коментарі

Мирного неба над головою, бережіть себе!

Возможно, это изображение текст «××XF чим небезпечн для людини теплов пастки вịд PAKET? при активаци теплова пастка видляе досить велику кi̇лъксть тепла, що може призвести до отримання людиною опікi̇в або виникнення пожеж до теплових пасток необхдно ставитися як до вибухонебезпечного предмета у разі виявлення не пдходити до знахдки, не перемщати та попередити оточуючих про небезпеку повдомити за номером 101 фахвцi̇в проводьте 3 детьми роз'ясувальн бесди 3 правил поведнки при знаходженно небезпечних предметв FSD»

#bezmin #безмін #безмин #мина #міна #граната #протимін