Дата: 29.09.2023 16:16

Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу домашніх тварин фахівцями Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини державної лікарні ветеринарної медицини буде проводитися профілактичне щеплення собак та котів проти сказу на території Циркунівської сільської ради:

- 02-27.10.2023, з 09-12 годин – с.Циркуни (подвірно);

- 02-27.10.2023, з 09-12 годин – с. Руські Тишки (подвірно);

- 02-27.10.2023, з 09-12 годин – с. Черкаські Тишки (подвірно).

Звертаємося з проханням до власників тварин забезпечити належні умови для проведення щеплення тварин проти сказу за місцем їх утримання.

В разі неможливості проведення вакцинації в зазначені години, громадяни-власники тварин можуть звернутися до лікаря з ветеринарної медицини +380665184897 (Сиромятников Володимир Олександрович) або до Харківської дільничної лікарні ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини - вул. Транспортна, 20, сел. Пісочин, Харківський район, Харківська область, (066)5184897; (066) 8891114.

Сказ тварин можна попередити. Найдієвіший спосіб – це вакцинація!

Щеплення проводять щорічно. Так ви рятуєте свого улюбленця від небезпечного захворювання. Відповідно до чинного законодавства необхідно здійснювати щеплення перед поїздкою за кордон, перед полюванням - детальніше в інфографіці.

Возможно, это изображение толстый лори и текст