УВАГА ЗНИКЛА ДИТИНА!!!

Дата: 10.09.2023 08:45

Відділенням поліції № 1 ХРУП № 2 ГУНП в Харківській області встановлюється місце знаходження безвісно відсутньої гр. Єрохіної Софії Ігорівни, 11.12.2007 р.н., учениці 10 класу Малороганського ліцею Вільхвської ОТГ, яка 09.09.2023 року біля 16.00 пішла з дому за адресою Харківська область, Харківський район, с. Мала Рогань, вул.  Полтавська, 3, кв. 6 в магазин та до теперішнього часу не повернулась.  Фото без опису

Прикмети: на вигляд 15 років, зріст близько 170 см, худорлявої статури, волосся  світле, середньої довжини, особливі прикмети: невелика (3мм) бородавка на вусі.

Була вдягнена: Куртка чорна, довга з двома кишенями на грудях, на кнопках, джинси    темно-сірі, завужені, кросівки білі.           Можливо має при собі рюкзак чорного кольору та документи.

При  надходженні інформації, прошу повідомити по телефонам: 0684205750; 09722220011; 0639556281