Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у організації та проведенні святкової лінійки до Дня знань, яка була організована у бомбосховищі с.Циркуни.

Дата: 04.09.2023 09:30

Навіть в важких умовах можна створити атмосферу радості та вдячності для наших дітей. Наше спільне свято стало справжнім символом того, що разом ми сильніші та здатні подолати будь-які труднощі.

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Дякуємо: Циркунівській СВА,

начальнику відділу освіти Циркунвської сільської ради Тетяні Ніколенко,

Возможно, это изображение 3 человека и текст

начальнику служби у справах дітей Циркунівської сільської ради Лесі Надточій,

Возможно, это изображение 2 человека и текст

представникам Молодіжної ради Циркунівської громади Руслану Лаптію, Оксані Смірновій та Сергію Семененку,

Возможно, это изображение 3 человека

вчителям Ірині Муравці та Анні Чорненькій, а також Вячеславу Бутенку за вашу надзвичайну відданість та зусилля у забезпеченні нашим першокласника незабутнього Дня знань.

Возможно, это изображение 1 человек и текстНехай ця подія залишиться в пам'яті кожного нашого мешканця як важливий день, наповнений радістю та позитивними емоціями та надією на краще.

Возможно, это изображение 1 человек, осветительное оборудование и фен