Вітаємо з Днем Державного Прапора України та Днем села Циркуни!

Дата: 23.08.2023 10:00

Сьогодні ми разом святкуємо дві важливі події, які є символами нашої національної гордості та єдності.

Український прапор 🇺🇦– це не простий символ, це витоки нашої історії, нашої волі та національної самосвідомості. Міць нашого характеру та сила незламного духу українців – все це відбивається на жовто-блакитному прапорі. Він завжди поруч з нами, нагадуючи про нашу незламну віру у Перемогу, добро, справедливість та щасливе майбутнє нашої держави.

Символ незалежності та сили, який завжди є свідком наших перемог і добрих справ, які ми робимо щодня для відновлення Циркунівської громади. Він нагадує, що ми завжди йдемо вперед разом, об'єднані однією метою – зробити наші села і нашу Україну кращими.

Сьогодні ми також відзначаємо День села Циркуни, яке є нашим минулим, що ми шануємо, і майбутнім, яке разом будуємо. У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. Нехай у кожній домівці нашої громади запанують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Нехай зростає та процвітає Циркунівська громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє!

Слава Україні!

З найкращими побажаннями, начальник Циркунівської СВА Микола Сікаленко