Циркуни таки залишили в урядовій програмі відновлення за принципом «краще, ніж було»

Дата: 29.07.2023 15:00

Про це під час брифінгу повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов. Він також зазначив, що село вже розмінували на 95%.

Синєгубов розповів, що Агенція з відновлення вже запланувала у Циркунах 4 проєкти – відновлення школи, сільради, ЦНАПу і амбулаторії.

Наступний етап відновлення села – ремонт та відбудова приватного сектора.

Однак голова ХОВА зазначив, що з відновленням житла виникають проблеми, бо в населений пункт повернулася невелика кількість людей, тому немає доступу до будинків. Через це неможливо провести експертизи та передати документи до Агенції з відновлення, щоб розпочати розробку проєктів.

Джерело: @kharkivlife