Державна служба зайнятості інформує

Дата: 21.09.2020 12:51

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ Державної служби зайнятості – «Найбільша база можливостей» (https://skills.dcz.gov.ua).

Ця освітня платформа є новим продуктом державної служби зайнятості, який призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то резюме та супровідний лист.

Також вона пропонує отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді у роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді, навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків, і ще багато чого цікавого і корисного.

На порталі можливо не тільки підвищити кваліфікацію в улюбленій галузі, але і розширити знання про загальний ринок роботи, ознайомитись з актуальними професіями.

Для населення розміщено наступні матеріали: «Інформаційний семінар з загальних питань зайнятості», «Створення резюме», «Розпочни власний бізнес», «Інформація для роздумів при пошуку роботи за кордоном» та багато іншої інформації.

Для роботодавців – «Покрокові дії щодо добору працівників», «Підготовка професійних кадрів на запити роботодавців», «Особливості працевлаштування іноземців та осіб без громадянства» тощо.

Ми надаємо можливість населенню безкоштовно скористатися онлайн-ресурсами державної служби зайнятості з користю для себе! Адже інформаційні технології дозволяють нам розвиватися щодня!

Харківська районна філія ХОЦЗ з Вами на постійному зв’язку: за номером ? 732-45-05 та e-mail: 2010@khcz.gov.ua