УВАГА УВАГА!!!!ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!!!

Дата: 25.01.2022 11:13

ОГОЛОШЕННЯ

В зв'язку із зверненням громадян, Циркунівська сільська рада надає роз'яснення щодо проведення громадських слухань з обговорення можливості розміщення кар’єру піску на території Циркунівської сільської ради, на земельних ділянках, що розташовані за межами населеного пункту с.Руські Тишки (луки: між вулицями Макарова та Джерельна в селі Руські Тишки):

В зв'язку з тим, що питання обговорення  зачіпають інтереси мешканців вулиць Джерельна та Макарова в селі Руські Тишки, згідно до розділу 2 глави  1 пункту 1.4  Положення про громадські слухання на території Циркунівської територіальної громади, для ініціювання питання обговорення необхідною кількістю є не менше як 20 мешканців громади,  які фактично проживають на цій території. Колективне звернення щодо проведення громадських слухань з обговорення можливості розміщення кар’єру піску на території Циркунівської сільської ради, на земельних ділянках, що розташовані за межами населеного пункту с.Руські Тишки (луки: між вулицями Макарова та Джерельна в селі Руські Тишки) було підписано мешканцями вказаних вулиць у кількості 67 осіб, що є достатньою кількістю для проведення таких слухань.

Додатково повідомляємо, що у відповідності до  розділу 4,  глави  3  Положення про громадські слухання на території Циркунівської територіальної громади право голосу на вказаних громадських слуханнях мають тільки повнолітні жителі громади, що зареєстровані в межах Циркунівської територіальної громади на території,  на якій проводяться громадські слухання (вул. Джерельна та Макарова).

Решта жителів громади, які не проживають у межах вказаної території (вул. Джерельна та Макарова) мають право прийняти участь у громадських слуханнях з правом дорадчого голосу.

Нагадуємо мешканцям, що для реєстрації особам необхідно пред'явити паспорт громадянина України книжечкою або у вигляді ID картки з додатком №13 на підтвердження  місця реєстрації  на території Циркунівської територіальної громади, на якій проводяться громадські слухання (вул. Джерельна та Макарова) (розділ 4 глави 2 пункт  2.2.  Положення про громадські слухання на території Циркунівської територіальної громади).

Адміністрація Циркунівської сільської ради