ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ  ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ!

Дата: 18.01.2022 12:12

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ  ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЦИРКУНІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ !

29 СІЧНЯ 2022 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ В ПРИМІЩЕННІ КЗ «РУСЬКО-ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЦИРКУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛИЦЯ ЛИПЕЦЬКА, БУДИНОК № 100-А В СЕЛІ РУСЬКІ ТИШКИ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З МЕШКАНЦЯМИ ЦИРКУНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТОСОВНО МОЖЛИВОСТІ РОЗМІЩЕННЯ КАР’ЄРУ ПІСКУ НА ТЕРИТОРІЇ ЦИРКУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ, ЩО РОЗТАШОВАНІ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА РУСЬКІ ТИШКИ (ЛУКИ МІЖ ВУЛИЦЯМИ МАКАРОВА ТА ДЖЕРЕЛЬНА  В СЕЛІ РУСЬКІ ТИШКИ).

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО НАШОЇ ГРОМАДИ.

АДМІНІСТРАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ЦИРКУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ