Декларування 2022 рік

Дата: 13.01.2022 16:38

До відома депутатів Циркунівської сільської ради VIII скликання.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти  декларування, серед яких депутати сільських рад, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному  веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на використання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.

Нагадування: останнім днем подачі щорічної декларації є 31.03.2022. Однак, не варто залишати на останні дні здійснення декларування, оскільки з практики минулих років система може не витримувати та буде проблематично вчасно та без проблем подати декларацію.

Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044)200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua

Роз’яснення щодо заповнення декларацій включає в себе розтлумачення загальних питань.