Сприяння професійній орієнтації осіб з інвалідністю !!!

Дата: 15.12.2021 13:11

Сприяння професійній орієнтації осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю I-III груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЄС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до інституту ( студенти з інвалідністю I-III груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у закладі особам з числа маломобільної групи населення.

Контакти закладу: вул.Годованця, 13, м.Ккамянець-Подільський, Хмельницька область, Україна,32300; тел. (03849)3-26-51, факс (03849)3-26-51; email: kp-peti@ukr.net; posek.km.ua.