РЕЗОЛЮЦІЯ

Дата: 25.11.2021 14:17

РЕЗОЛЮЦІЯ

1. Підтримати проект «Основних положень детального плану території Детальний план території розроблено з метою організації комплексної забудови і розміщення громадської будівлі – офісної будівлі, благоустрою та облаштування території, проведення благоустрою та озеленення територій загального користування, вирішення питань інженерного забезпечення об’єкту на території, обмеженій вулицею Шкільною, територією садибної житлової забудови по вулицях Шкільній та Вишневій та ділянкою сільськогосподарського призначення  в с.Циркуни, розташованій в центральній частині села, загальною площею 0,33 га», рекомендувати подати проект рішення про затвердження містобудівної документації на розгляд сесії Циркунівської сільської ради (відповідно до п.8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

2. Довести зміст цієї резолюції громадського слухання до депутатів сільської ради для розгляду та оприлюднити текст резолюції на офіційному сайті Циркунівської сільської ради.

Інших пропозицій не надходило.