До уваги платників податків !

Дата: 27.10.2021 12:18

Головне управління ДПС у Харківській області з метою своєчасності та повноти відображення в інтегрованих картках платників податків інформації щодо надходжень податкових платежів та єдиного внеску  на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування просить розмістити в приміщенні ЦНАП територіальної громади наступне повідомлення:

До уваги платників податків !

З 1 січня поточного року  для сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  введено в дію  єдиний рахунок.

Порядок функціонування єдиного рахунку визначено нормами статті 35' Податкового кодексу України  та постановою Кабінету Міністрів України              від 29.04.2020 N 321.

Порядком функціонування єдиного рахунку передбачено:

1. Чіткий механізм перерахування коштів з єдиного рахунку на бюджетні/небюджетні рахунки.
  2. Конкретні часові інтервали.
  3. Послідовність виконання в межах поточного банківського дня окремих бізнес-процесів, пов’язаних із сплатою податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску.

Переваги сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску з використанням єдиного рахунку:

• зменшення затрат часу на формування платіжних доручень;
  • уникнення непорозумінь зі зміною рахунків;
  • зменшення кількості помилково сплачених грошових зобов’язань;
  • сплата податків через інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет» в он-лайн  режимі - 24/7;
  • інформація щодо руху коштів  на єдиному рахунку доступна платнику в електронному кабінеті в актуальному стані.

Заступник начальника                                                                         Андрій РЯБЕЦЬ