ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!!!

Дата: 26.10.2021 09:41

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

01 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ О 15 ГОДИНІ 00 ХВИЛИН В ЦИРКУНІВСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ  XIV СЕСІЇ  VIII СКЛИКАННЯ.

В ЗВ'ЯЗКУ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТА МІСТА ХАРКОВА, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS - CoV- 2, ПРИСУТНІМИ НА СЕСІЇ МОЖУТЬ БУТЬ ТІЛЬКИ ДЕПУТАТИ ТА ЗАПРОШЕНІ ДОПОВІДАЧІ.

ХІД ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ БУДЕ ТРАНСЛЮВАТИСЯ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ В ON-LINE  РЕЖИМІ.

ВХІД ДО ЦИРКУНІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СТРОГО В ЗАСОБАХ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ.

З ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ ЦИРКУНІВСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.