обласний цент служби крові

Дата: 21.07.2021 15:37

О Б Я В А

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ» пропонує приєднатись до донорського руху та здійснювати популяризацію безоплатного донорства з метою забезпечення потреб населення донорською кровю та її компонентами.

При здачі крові донору надається можливість безкоштовного медичного та клініко-лабораторного обстеження на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити В, С та сифіліс, визначається група та резус крові.

Усі донори отримають безкоштовні результати обстеження.

КНП ХОР «Обласний центр служби крові» працює в форматі стаціонарного забору крові (м. Харків, вул. Клочківська, 366) та для зручності заготівля крові проводиться виїздними бригадами

КНП ХОР «ОЦСК» (30-50 донорів)

Долучаючись до руху донорства, ви рятуєте людей і піклуєтесь про здоровя близьких!