Заява про зарахування до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг

Дата: 01.04.2021 15:46

про початок формування постійно діючої

конкурсної комісії на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/ комунального сектору

Циркунівської сільської ради

На підставі рішення Виконавчого комітету Циркунівської сільської ради від 01 квітня 2021 року № 02-26/28Про початок формування постійнодіючої конкурсної комісії на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору” Циркунівської сільської ради, виконавчий комітет Циркунівської сільської ради оголошує про початок формування постійнодіючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору Циркунівської сільської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії у вигляді заяв приймаютья з 02 квітня 2021 року по 11 квітня 2021 року до загального відділу Циркунівської сільської ради: Харківська область, Харківський район, село Циркуни, вулиця Соборна, будинок 26.