проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19

Дата: 18.01.2021 14:06

Адміністрація КНП «ЦПМД №5 Харківського району» на лист КНП ХОР «Обласний центр громадського здоров’я» № 73 від 16.01.2021 року щодо виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня від 16.01.2021 року № 2 щодо необхідності забеспечити розміщення на офіційних вебсторінках місцевих органів виконавчої влади ,закладів/підприємств охорони здоров`я всіх рівнів, інших офіційних інформаційних ресурсах, а також на інформаційних стендах у приміщенні закладів посилання на аналітичні панелі (дашборди) МОЗ України з мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19.

просить розмістити інформацію на офіційній вебсторінці місцевих органів виконавчої влади з мапою пунктів забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19: https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiODMzYzdkMWUtMmE4Ny00MjQ3LWE4M2UtNDhhMjhmMDJhN2ViIiwidCI6IjY4OGJkYTk3LWZkNWMtNDM2Yy04N2JjLTQ4YWFkNGRkMDg0YyIsImMiOjl9&pageName=ReportSection