Оголошення конкурсу

Дата: 20.11.2020 13:04

Відповідно до пункту 5 розділу X Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду директора комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області затвердженого розпорядженням Циркунівського сільського голови від 19.11.2020 р. № 02-02/168, “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області”.

Найменування і місцезнаходження установи

Комунальна установа “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області
62440, Харківська обл., Харківський р-н., с.Руські Тишки, вул.Кленова 1А.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області

За виконання обов’язків, передбачених трудовим договором, директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого директору відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною тарифною сіткою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», а також Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», з урахуванням економічного і фінансового становища закладу.

Директору надається щорічна основна відпустка тривалістю 42 календарних дні.

Відповідно до чинного законодавства при наданні щорічної основної відпустки директору виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Вимоги до директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи, стаж на керівних посадах у державних органах та/або органах місцевого самоврядування не менше п’яти років, організаторські здібності та яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної та/або науково-педагогічної діяльності, та/або стаж на керівних посадах у державних органах або органах місцевого самоврядування не менше п'яти років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних);

- довідку про відсутність судимості;

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк  і місце подання документів для участі в конкурсі

Кінцевий строк  подання документів: 20 грудня 2020 року
Документи подаються до відділу освіти Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області, за адресою: 62440, Харківська обл., Харківський р-н., с.Руські Тишки, вул.Кленова 1А.

Етапи конкурсу

І етап : з 20 листопада по 20 грудня (включно) 2020 року
• приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;
ІІ етап : 21, 22 грудня 2020 року
• попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

- 23,24,28 грудня 2020 року: подання пропозицій та зауважень щодо кандидатур допущених комісією до конкурсного відбору на електронну пошту органу управління, що передаються до конкурсної комісії;
ІІІ етап : 29 грудня 2020 року день проведення конкурсного відбору.
Дата та місце початку конкурсного відбору: 29 грудня 2020 року о 10 год. 00 хв; с. Циркуни, вул. Соборна, 26-а (приміщення Будинку культури Циркунівської сільської ради)
ІV етап: 30, 31 грудня 2020 року визначення переможця конкурсу
• оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті відділу освіти Циркунівської сільської ради, визначення переможця конкурсу.

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу:
секретар конкурсної комісії Тетяна НІКОЛЕНКО, к.т. (068) 108 07 95
Звертатись за адресою: с.Руські-Тишки, вул. Кленова, 1А