Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин

Дата: 03.09.2020 16:58

Щодо проведення заходів із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин

Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що у вересні 2020 року по Харківській області розпочинається планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою авіаційної техники над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться  желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Ці заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Прохання до жителів області: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.