Проведення інспекційної кампанії по виявленню неформальних трудових відносин

Дата: 01.09.2020 11:48

Повідомляємо, що з 1 вересня 2020 року починається проведення інспекційної кампанії по виявленню неформальних трудових відносин органами Державної служби України з питань праці на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 11.08.2020 № Д-302/1/3.3-20, з урахуванням доручення Прем’єр-Міністра України від 17.02.2020 № 6698/0/1-20.

Звернувшись до Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості ви можете отримати компенсаційні виплати за створення нових робочих місць та працевлаштування потенційних співробітників (у розмірі 22% ЄСВ впродовж 12 місяців) або за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (витрати на оплату праці від 6 до 12 місяців), здійснити професійне навчання та організувати тимчасову зайнятість ваших працівників.

Адреса: м.Харків, вул.Святодухівська, 5. Тел. 732-44-64