ПРИЗУПИНКА МІСЬКОГО ТА МІЖМІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Дата: 17.03.2020 16:45

Шановні громадяни Циркунівської сільської ради, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 10.03.2020 року рекомендовано максимально обмежити проведення масових культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів у тому числі, повязаних з виїздом громадян України за кордон, пересування населення між населеними пунктами, пересування у громадських місцях без особливої потреби, а також скасовується проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування та їх органах державної влади на період до 03 квітня 2020 року включно.

Враховуючи вище викладене з 18.03.2020 року по 03.04.2020 року курсування міжміського та міського транспорту ПРИЗУПИНЕНО!!!!!!