Потреба у придбанні житла відповідно до Постанови КМУ 616

Дата: 08.08.2019 10:03

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 та затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Відповідно до цього Порядку Циркунівська сільська рада  має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають Циркунівській сільській раді Харківського району на квартирному обліку.

Враховуючи вищезазначене, Комісією  з питань визначення пропозицій щодо житлових приміщень, які будуть придбані у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, приймаються пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Житло повинно бути благоустроєним, мати необхідні приміщення, зокрема санітарно-гігієнічного призначення,  відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам і бути придатним для проживанняГранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (зі змінами).

Для розгляду пропозиції власникам житла необхідно подати такі документи:

• фотографії житлового приміщення;

• звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), складений відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

• правовстановлюючі документи на житлове приміщення;

• правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій розміщено житлове приміщення (у разі наявності);

• технічна документація на житлове приміщення, прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

• документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

• довідку про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні,   яке придбавається.

Бажаючих продати нерухоме майно, просимо звертатися до Циркунівської сільської ради за адресою: Харківська область Харківський район село Руські -Тишки , вулиця Клинова 1

Контактний телефон для довідок: (057) 747-39-49, 747-35-71

Пропозиції приймаються до 11серпня 2019 року