Ваканція на посаду керівника КЗ "Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області"

Дата: 24.06.2019 17:20

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Про конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Русько-Тишківський ліцей Циркунівської сільської ради Харківської області»

Вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти:

Керівником закладу загальної освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов»язків, вільно володіє державною мовою.

Для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти кандидати подають такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• Довідку про відсутність судимості;

• Копію військового квитка (для військово-зобов»язаних)

• Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

• Еленктронна декларація про доходи за 2018 рік.

• Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або/моральні якості.

• Документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

• Додаткова інформація щодо основних функціональних обов»язків розміру та оплати праці надається Циркунівською сільською радою за адресою: 62441, вул. Соборна, № 26 село Циркуни, Харківського району, Харківської області.

Конкурс буде проводитися у приміщенні Циркунівської сільської ради за адресою: 62441, вулиця Соборна № 26, село Циркуни, Харківського району, Харківської області.