Детальний план території

Дата: 27.03.2019 16:37

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації на місцевому рівні:

«Детальний план  території,  обмеженої  вулицею Дорожньою та садибною житловою   забудовою по вулицях Дорожній та Світлій в селі Черкаські Тишки Харківського району Харківської області»

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Детальний план території  розроблено  з метою  організації  комплексної забудови і розміщення громадської будівлі – адміністративно-торгівельної будівлі, планування,  благоустрою та облаштування території, проведення благоустрою та озеленення територій загального користування, вирішення питань інженерного забезпечення об’єкту на території, обмеженій вулицею Дорожньою та садибною житловою   забудовою по вулицях Дорожній та Світлій в селі Черкаські Тишки, орієнтовною загальною площею 0,5га. Детальний план території виконаний в цілях виділення елементів планувальної структури території проектування, встановлення параметрів планованого розвитку елементів планувальної структури, встановлення меж зон розміщення об'єкту капітального будівництва громадського призначення, встановлення меж земельних ділянок згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами.

Детальний план містить:

А) Текстові матеріали: Пояснювальна записка;

Б) Графічні матеріали:

1. Схема розташування  території  у планувальній структурі населеного пункту. (М1:5000).

2.План існуючого використання  території  поєднаний із опорним планом та  схемою планувальних обмежень (М1:1000),(прим.доп.5.1.3,5.1.4ДБН Б.1.1-14:2012)

3.   Проектний  план поєднаний  з планом червоних ліній та схемою організації руху транспорту і пішоходів (М1:1000),  кресленням поперечних профілів вулиць.(М1:200).(прим.до п.5.1.6,5.1.7 ДБН  Б.1.1-14:2012).

4. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування.  (М 1:1000).

5. Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору. (М 1:1000).

2. Основні техніко-економічні показники Детального плану:

Загальна площа проектної території, що розглянута Детальним планом: 0,5 га;

Площа території під розташування адміністративно-торговельної будівлі: 0,3га. Передбачено будівництво адміністративно-торговельної будівлі (передбачається торгівля непродовольчими товарами) – поверховість – 1 поверх, орієнтовна площа забудови 800 кв.м (проектом передбачити в складі об’єкту торговельні приміщення,  приміщення для приймання, зберігання і підготовки товарів до продажу; підсобні приміщення; адміністративні приміщення, побутові приміщення, технічні приміщення). Будівля передбачається орієнтовно до 50 працюючих та одночасних відвідувачів, площа торговельного залу 150м. На ділянці адміністративно – торговельно об’єкту передбачена стоянка для автотранспорту співробітників і відвідувачів на 6 машиномісць.

Інженерне забезпечення об'єкту передбачено у відповідності до діючих нормативних документів.

Деталізація об’єктів та уточнення техніко-економічних показників має бути проведена    на наступних стадіях проектування.

3. Відомості про замовника та розробника Детального плану та підстави для його розроблення:

Замовник Детального плану території: Циркунівська сільська рада Харківської області (62441, Харківська область, Харківський район, с.Циркуни, вул.Соборна,26, код  ЄДРПОУ: 04396685);

Розробник Детального плану території: ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» (61001, м. Харків, пр. Гагаріна, 43/2, офіс 703/1, код ЄДРПОУ: 35246861).

Підстава розроблення:

- рішення VIІІ сесії Циркунівської сільської ради VIІ скликання від 20.11.2018 року «Про розроблення детального плану території, обмеженої  вулицею Дорожньою та садибною житловою   забудовою по вулицях Дорожній та Світлій в селі Черкаські Тишки Харківського району Харківської області».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану

- приміщення Циркунівської сільської ради Харківської області за адресою: Харківський район, с.Циркуни, вул.Соборна,26;

- офіційний сайт Циркунівської сільської ради Харківської області в мережі Інтернет http://cyrkunivska.gromada.org.ua

Телефон для довідок: 057-7479465.

Строк ознайомлення з проектом детального плану: з 03.04.2019р. по 03.05.2019р.

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

- строк подання пропозицій до проекту детального плану: з 03.04.2019р. по 03.05.2019р.;

- строк  завершення  розгляду пропозицій до проекту детального плану: пропозиції  громадськості  реєструються та розглядаються замовником  містобудівної  документації  у місячний строк з дня їх надходження;

- місце подання пропозицій: у письмовій формі на адресу Циркунівської сільської ради Харківської області: Харківський район, с.Циркуни, вул.Соборна,26;