Інформація з вивозу ТПВ в с. Циркуни

Дата: 18.02.2019 15:27

Тариф з одного проживаючої людини становить: 12,52 грн. Норма накопичення на 1 мешканця людини становить: 1,1-1,3 м3 на рік (це 1 мішок вагою до 50 кг. На одну людину за 1 вивезення). Графік вивозу додається, (в разі причин, коли автомобіль подається невчасно про це повідомляється в сільську раду, з датою коли він буде вивозитися).

Коли не вивозиться сміття:

1. Коли він не відповідає поняттю ТПВ.

2. При неможливо через погодні умови, дорожнім або іншим об'єктивно заважає під'їзду до місць тимчасового зберігання ТПВ.

3. При наявності огороджувальних блоків, шлагбаумів та інших споруд, що перешкоджають проїзду спеціального автотранспорту. 4. При наявності заборгованості від 2-х і більше місяців не платежів.

ПРИКЛАД:
Гр. Козлянкін має заборгованість 350,00 грн., При чому про це знає.
Заборгованість утворилася більше 3-х років тому, в геометричній прогресії. За весь цей час підприємством сміття від його місця проживання забирався, однак оплат не надходило.
У профілактичних цілях, працівникам, які безпосередньо вивозять ТПВ виділяється відомості не платників, при чому це робиться 1 раз на місяць.
Сума заборгованості гр. Козлянківа перевищує більше 2-х місяців оплат, в результаті чого, йому буде відмовлено у вивезенні ТПВ до повної оплати боргу.

ПРИКЛАД 2:

При наявності виставленого ТПВ більш існуючої норми накопичення. Приклад. Проживає 2 людини (Козлянкін А. і Козлянкіна Б.), виставляють 8 мішків, при чому вага їх значно перевищує допустимий (понад 50 кг.), В такому випадку у нього буде забиратися тільки ту кількість ТПВ, яке відповідає нормі накопичення тобто . 1 мішок на одного проживаючого людини за один вивезення, решта ТПВ буде залишатися на місці і відповідальність за нього несе той чоловік, який його виставляє.

Якщо наймач, тобто людина, яка виставив сміття бажає вивозити більше існуючої норми накопичення, то він звертається до організації, яка здійснює вивезення ТПВ. Додаткові роз'яснення по тел. 749-66-56 або 068-52-33-678

З повагою,  Директор ТОВ «Комунсервіс 2018» А.П.Усенко