Сприяння професійній орієнтації осіб з інвалідністю !!!

Сприяння професійній орієнтації осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю I-III груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЄС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

13:11 15.12.2021

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:03 25.11.2021

Запрошуємо жителів громади для участі в проведенні громадських слухань!

22 листопад 2021 року о 15 годині в приміщенні Циркунівського будинку культури за адресою с.Циркуни, вул.Соборна, 26-А відбудуться громадські слухання з обговорення Основних положень Детального плану території,  обмеженої  вулицею Шкільною, територією садибної  житлової забудови по вулицях Шкільній та Вишневій та  ділянкою сільськогосподарського призначення в с.Циркуни Харківського району Харківської області.

16:08 22.11.2021