Увага! Запрошення на Сорочинці

Дата: 21.07.2021 15:40

О Б Я В А

з 17 по 22 серпня 2021 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводитиметься найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок.

У загальній експозиції регіону буде представлена продукція мясокомбінатів, молокозаводів, кондитерських фабрик, виробників круп, борошна, цукру, хлібобулочних та лікеро-горілчаних виробів, меду, промислових товарів тощо.

Підприємства агропромислового комплексу громади, які зацікавлені взяти участь у ярмарковій торгівлі та презентації експозиції виробників Харківщини можуть звертатись до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за тел. 705-01-60, 095-047-45-57 – Юлія Марчук.